Visit the Macedonia Homepage (by Nikolaos Martis) A)? GHT="50">
Compact version
Today's Suggestion
Read The "Macedonian Question" (by Maria Nystazopoulou-Pelekidou)
HomeAbout HR-NetNewsWeb SitesDocumentsOnline HelpUsage InformationContact us
Friday, 23 April 2021
 
News
  Latest News (All)
     From Greece
     From Cyprus
     From Europe
     From Balkans
     From Turkey
     From USA
  Announcements
  World Press
  News Archives
Web Sites
  Hosted
  Mirrored
  Interesting Nodes
Documents
  Special Topics
  Treaties, Conventions
  Constitutions
  U.S. Agencies
  Cyprus Problem
  Other
Services
  Personal NewsPaper
  Greek Fonts
  Tools
  F.A.Q.
 

Athens News Agency: News in Greek, 07-06-05

Athens News Agency: News in Elot928 Greek Directory - Previous Article - Next Article

From: The Athens News Agency at <http://www.ana.gr/>

ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΑ

  • [01] Τετάρτη και Πέμπτη οι εκλογές της ΕΣΗΕΑ

  • [01] Τετάρτη και Πέμπτη οι εκλογές της ΕΣΗΕΑ

    Στις κάλπες θα προσέλθουν σήμερα Τετάρτη και αύριο Πέμπτη 6 και 7 Ιουνίου 2007 οι δημοσιογράφοι της Αθήνας, καθώς θα διεξαχθούν οι αρχαιρεσίες για το νέο Διοικητικό Συμβούλιο της Ένωσης Συντακτών Ημερησίων Εφημερίδων Αθηνών (ΕΣΗΕΑ). Η ψηφοφορία, που θα διεξαχθεί και τις δυο ημέρες στα γραφεία της ΕΣΗΕΑ, Ακαδημίας 20,(από τις 8.00 π.μ.έως τις 8.45 μ.μ.) θα αναδείξει ακόμα τη νέα Εξελεγκτική Επιτροπή, το Πρωτοβάθμιο και το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο, αλλά και τους εκπροσώπους των ΜΜΕ στο Μικτό Συμβούλιο της Ενώσεως.

    Παράλληλα με τις αρχαιρεσίες της ΕΣΗΕΑ, στον ίδιο χώρο θα διεξαχθούν και οι εκλογές του Μορφωτικού Ιδρύματος και των Πνευματικών Οργανώσεων, καθώς και του Διοικητικού Συμβουλίου και της Εξελεγκτικής Επιτροπής του ΕΔΟΕΑΠ.

    Οι υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή της ΕΣΗΕΑ είναι:

    Ι. Από τον Συνδυασμό «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ»

    α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

    1. ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

    2. ΑΛΑΦΟΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

    3. ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΙΛΑ

    4. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ)

    5. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

    6. ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

    7. ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

    8. ΒΛΑΧΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

    9. ΒΟΥΤΣΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

    10. ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ

    11. ΓΚΑΪΝΤΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

    12. ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

    13. ΓΚΟΤΣΙΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

    14. ΔΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

    15. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

    16. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΟΜΗΡΟΣ

    17. ΕΥΤΥΧΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

    18. ΖΟΡΜΠΑΣ ΤΑΣΟΣ

    19. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    20. ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

    21. ΚΑΠΕΛΕΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

    22. ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

    23. ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    24. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

    25. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

    26. ΚΩΝΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

    27. ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΩ

    28. ΜΑΓΙΑΣΗ ΕΝΝΥ-ΑΝΝΑ

    29. ΜΑΡΩΝΙΤΗ ΕΡΙΦΥΛΛΗ

    30. ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

    31. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

    32. ΜΠΟΤΣΑΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

    33. ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΠΑΝΟΣ

    34. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

    35. ΟΙΚΟΝΟΜΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

    36. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

    37. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΓΔΑ

    38. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ

    39. ΠΑΠΑΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

    40. ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

    41. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

    42. ΠΟΔΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

    43. ΣΟΜΠΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)

    44. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ

    45. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

    46. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    47. ΣΩΤΗΡΗΣ ΘΑΝΟΣ

    48. ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

    49. ΤΙΓΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

    50. ΤΟΥΜΑΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ)

    51. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΛΛΗ

    52. ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

    β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

    1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

    ΙΙ. Από τον Συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ - FINANCIAL CRIMES»

    α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

    1. ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΝΑΣΟΣ

    2. ΖΟΥΝΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

    3. ΚΑΛΟΣΤΥΠΗ ΜΙΡΕΛΛΑ

    4. ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ

    5. ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

    6. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ

    7. ΜΟΣΧΟΝΑ ΛΗΔΑ

    8. ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ

    9. ΤΣΙΟΦΦΙ ΓΚΟΥΙΝΤΟ

    10. ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ

    11. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ

    ΙΙΙ. Από τον Συνδυασμό «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»

    α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

    1. ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

    2. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

    3. ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ

    4. ΔΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

    5. ΔΗΜΗΤΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    6. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

    7. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    8. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    9. ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ)

    10. ΚΑΓΙΑΛΕΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

    11. ΚΟΚΟΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

    12. ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

    13. ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

    14. ΛΑΤΤΑ ΟΛΓΑ

    15. ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

    16. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

    17. ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

    18. ΜΠΕΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    19. ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΤΙΝΑ)

    20. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    21. ΠΕΡΣΙΑΔΟΥ ΠΗΓΗ

    22. ΠΡΕΝΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

    23. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

    24. ΣΑΠΡΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

    25. ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

    26. ΣΙΟΥΤΖΟΥΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ

    27. ΣΟΦΙΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    28. ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

    29. ΣΤΑΜΠΟΓΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

    30. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ

    31. ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    32. ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

    33. ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    34. ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    35. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)

    β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

    1. ΛΑΖΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΤΖΑΝΝΕΤΟΣ

    ΙV. Από τον Συνδυασμό «ΜΑΧΟΜΕΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ» (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ - ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΟΧΘΗ - ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ)

    α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

    1. ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

    2. ΑΛΥΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ

    3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

    4. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

    5. ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΔΩΡΑ

    6. ΒΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

    7. ΓΚΟΛΕΜΑ ΝΤΕΠΥ

    8. ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

    9. ΔΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

    10. ΔΕΛΗΠΕΤΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

    11. ΔΕΤΣΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

    12. ΔΡΑΚΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

    13. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ του Χρήστου

    14. ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

    15. ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΡΙΤΑ

    16. ΖΗΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΖΑ)

    17. ΖΗΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

    18. ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

    19. ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

    20. ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

    21. ΚΑΛΑΜΟΥΚΗΣ ΘΥΜΙΟΣ

    22. ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

    23. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

    24. ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

    25. ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ

    26. ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

    27. ΚΟΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

    28. ΚΟΡΚΟΒΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

    29. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ-ΠΑΥΛΟΣ

    30. ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

    31. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ

    32. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Ιωάννη

    33. ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

    34. ΜΑΘΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    35. ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΝΙΚΟΣ

    36. ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    37. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    38. ΜΙΧΑΛΗ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ

    39. ΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

    40. ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

    41. ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

    42. ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

    43. ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

    44. ΝΕΤΑΣ ΒΙΚΤΩΡ

    45. ΝΙΑΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

    46. ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

    47. ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΑΝΑ

    48. ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ

    49. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

    50. ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

    51. ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣ

    52. ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    53. ΠΕΡΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΣ

    54. ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

    55. ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    56. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ

    57. ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    58. ΡΟΥΣΣΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

    59. ΣΠΑΝΑΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

    60. ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

    61. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

    62. ΤΖΑΝΝΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

    63. ΤΟΛΙΑ ΙΟΥΛΙΑ

    64. ΤΣΙΑΜΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    65. ΤΣΙΒΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

    66. ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

    67. ΧΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

    68. ΧΟΪΔΑ ΣΤΕΛΛΑ

    69. ΨΑΡΟΜΗΛΙΓΚΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ

    70. ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

    1. ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΣ

    2. ΤΣΑΠΟΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

    V. Από τον Συνδυασμό «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»

    α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

    1. ΑΓΡΟΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

    2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

    3. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

    4. ΒΗΧΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

    5. ΒΙΔΑΛΗ ΝΙΝΕΤΑ

    6. ΒΟΛΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ

    7. ΒΟΥΛΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

    8. ΔΕΛΒΙΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

    9. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΟΠΗ

    10. ΖΕΜΠΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

    11. ΖΕΝΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

    12. ΚΑΪΜΑΚΗ ΒΑΛΙΑ

    13. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

    14. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΤΕΤΑ)

    15. ΚΑΜΠΥΛΗΣ ΤΑΚΗΣ

    16. ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

    17. ΚΑΣΔΑΓΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    18. ΚΑΤΣΙΜΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

    19. ΚΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

    20. ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

    21. ΚΟΤΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

    22. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

    23. ΛΑΜΠΑΔΙΤΗ ΜΑΙΡΗ

    24. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

    25. ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

    26. ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

    27. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΟΥΛΙΚΑ

    28. ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

    29. ΜΠΑΣΚΟΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

    30. ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΘΑΝΟΣ

    31. ΜΠΟΥΚΑΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

    32. ΜΠΟΥΚΑΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ

    33. ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

    34. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΚΩΣΤΗΣ

    35. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΑ

    36. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

    37. ΝΤΑΒΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

    38. ΝΤΟΒΟΛΟΣ ΜΑΚΗΣ

    39. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ

    40. ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

    41. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΣΤΗΣ

    42. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ

    43. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ

    44. ΠΑΡΔΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

    45. ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

    46. ΠΟΥΛΙΑΣΗ ΝΙΚΗ

    47. ΡΑΠΤΗ ΓΙΟΥΛΑ

    48. ΡΟΖΑΚΗ ΕΛΕΑΝΑ

    49. ΡΟΥΣΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

    50. ΣΜΥΡΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

    51. ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

    52. ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΛΟΥΛΗ

    53. ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

    54. ΣΩΤΗΡΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

    55. ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

    56. ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    57. ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

    58. ΤΣΑΓΚΡΗΣ ΝΙΚΟΣ

    59. ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ

    60. ΤΣΙΓΚΑ ΤΖΟΥΛΗ

    61. ΦΙΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

    62. ΧΑΪΜΑΝΤΑ ΣΟΝΙΑ

    63. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ

    64. ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

    65. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΩ

    66. ΨΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

    β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

    1. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΤΑΣΟΣ

    2. ΠΕΠΟΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

    Υποψήφιοι για το Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο είναι οι:

    1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

    2. ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

    3. ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ)

    4. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

    5. ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    6. ΒΑΓΕΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΝΑ

    7. ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)

    8. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

    9. ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

    10. ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

    11. ΜΠΟΣΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)

    12. ΤΕΡΖΗΣ ΤΑΚΗΣ (ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)

    13. ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)

    Υποψήφιοι για το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο είναι οι:

    1. ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    2. ΔΟΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

    4. ΚΟΥΤΖΟΥΡΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

    5. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ

    6. ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ

    7. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

    8. ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ (ΜΙΜΗ)

    9. ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ

    Υποψήφιοι για το Μικτό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ είναι ανά ΜΜΕ οι:

    1. 902 TV ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ

    2. 902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM ΝΟΥΣΙΑΣ ΖΗΣΗΣ

    3. ALPHA RADIO ΛΕΜΟΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ)

    4. ALPHA TV ΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ)

    5. ALTER ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

    6. ANTENNA 97,2 ΜΠΑΣΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

    7. ANTENNA TV ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ- ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

    8. ATHENS NEWS ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    9. CHANNEL 9 ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    10. CITY PRESS ΒΟΥΖΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

    11. DERBY SPORTS ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

    12. ESPRESSO ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ)

    13. EXTRA 3 ΠΟΛΥΖΩΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

    14. FINANCIAL BOX ΧΡΙΣΤΟΛΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

    15. GOAL NEWS ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

    16. MAGIC TV ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

    17. MEGA ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

    18. METRO ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

    19. PLANET ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

    20. SCORE LIVE ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    21. SPORTDAY ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

    22. SPORTIME ΓΚΟΜΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    23. STAR CHANNEL ΓΙΑΧΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΣΥΡΡΟΣ ΒΑΪΟΣ

    24. SUPERSPORT ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

    25. XFM 94,3 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    26. ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΣ ΤΥΠΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

    27. ΑΘΗΝΑ 9,84 ΛΑΥΡΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

    28. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΗΧΩ ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

    29. ΑΠΕ ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

    30. ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ- ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ - ΠΑΥΛΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

    31 ΑΥΓΗ ΑΝΑΝΔΡΑΝΙΣΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

    32. ΑΥΡΙΑΝΗ ΚΑΝΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

    33. ΒΡΑΔΥΝΗ ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

    34. ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ - ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

    35. ΕΘΝΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΦΗ- ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ)

    36. ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

    37. ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ

    38. ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    39. ΕΞΠΡΕΣ ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

    40. ΕΡΑ ΖΗΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΚΟΝΤΟΦΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

    41. ΕΣΤΙΑ ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

    42. Η ΧΩΡΑ ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    43. ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ- ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    44. ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΕΛΑΦΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

    45. ΚΑΝΑΛΙ 1 ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    46. ΚΕΡΔΟΣ ΚΟΡΙΔΗ ΝΕΟΦΥΤΑ- ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ

    47. ΚΕΦΙ 89,2 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ

    48. ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΣΤΑ)

    49. ΝΕΤ ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ- ΖΗΚΙΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ

    50. ΝΙΚΗ ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    51. Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΠΕΝΔΥΤΗ ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

    52. Ο ΛΟΓΟΣ ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ

    53. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    54. ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ- ΚΑΛΥΜΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

    55. Ρ/Σ FLASH ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

    56. Ρ/Σ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

    57. ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

    58. ΣΚΑΪ 100,3 ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

    59. ΤΑ ΝΕΑ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

    60. ΤΟ ΒΗΜΑ ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    61. ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΔΟΥΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

    62. ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    63. ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

    64. ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ

    ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ)

    ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ

    ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΙ ΤΙΝΥ (ΦΩΤΕΙΝΗ)

    ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    Για το Διοικητικό Συμβούλιο του Μορφωτικού Ιδρύματος:

    α) Τακτικά μέλη της Ε.Σ.Η.Ε.Α. - μέλη αντιστοίχων με τη δραστηριότητά τους οργανώσεων

    1. ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

    2. ΗΛΙΑΔΗΣ ΦΡΙΞΟΣ

    3. ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

    β) Τακτικά μέλη της Ε.Σ.Η.Ε.Α.

    1. ΒΕΝΑΡΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    2. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    3. ΓΚΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    4. ΚΑΡΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

    5. ΛΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    6. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

    7. ΜΠΟΥΚΑΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

    8. ΜΩΡΑΪΤΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

    9. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΥΑ

    10. ΠΕΤΡΑΛΙΑ ΦΑΝΗ

    11. ΣΕΛΛΑ ΟΛΓΑ

    Για το Διοικητικό Συμβούλιο του ΕΔΟΕΑΠ υποψήφιοι είναι οι:

    1. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    2. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

    3. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

    4. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

    5. ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

    6. ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    7. ΚΙΑΟΣ ΝΙΚΟΣ

    8. ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ

    9. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ- ΜΑΡΤΙΝΙ ΤΙΝΥ (ΦΩΤΕΙΝΗ)

    10. ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    11. ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    12. ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

    13. ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

    14. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

    15. ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

    16. ΤΡΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

    17. ΤΣΟΥΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    Τέλος, για την Εξελεγκτική Επιτροπή του ΕΔΟΕΑΠ υποψήφιοι είναι οι:

    1. ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    2. ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

    3. ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

    4. ΠΕΤΡΟΜΑΝΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

    5. ΣΚΙΑΝΗ-ΑΜΕΛΙΔΗ ΦΟΙΒΗ-ΑΝΝΑ


    Athens News Agency: News in Elot928 Greek Directory - Previous Article - Next Article
    Back to Top
    Copyright © 1995-2016 HR-Net (Hellenic Resources Network). An HRI Project.
    All Rights Reserved.

    HTML by the HR-Net Group / Hellenic Resources Institute, Inc.
    ana2html v2.01 run on Tuesday, 5 June 2007 - 20:30:17 UTC